پوست سبزه و رنگ موی مناسب آن

رفع بوی بد دهان با رازیانه

پوست سبزه می تواند با رنگی مویی مناسب جذاب تر شود.

پوست سبزه و انتخاب رنگ مویی مناسب آن بسیار برای خام‌ها مهم و جذاب می‌باشد. اگر از جمله افرادی هستید که دارای پوست سبزه هستید بهتر است در انتخاب رنگ موی خود دقت کنید بهتر است از رنگ موهایی استفاده کنید به رنگ سبزه پوست شما بیشر بیاید.

بهترین رنگ مو برای هر شخص متناسب با رنگ پوست آن تعریف می‌شود برای آنکه بتوانید بهترین رنگ مو را انتخاب کنید باید بدانید که رنگ پوست شما سرد یا گرم است؟

یکی از ساده‌ترین روشها برای آنکه متوجه شوید که رنگ پوشت شما سرد است یا گرم بهتر است به این موضوع دقت کنید که به رنگ پوشت شما نقره بیشتر می‌آید یا طلا؟ اگر به رنگ پوست شما طلا بیشتر می آید و آن را زیبا می کند پس رنگ پوست شما گرم است اما اگر نقره پوست شما را زیباتر می‌کند رنگ پوست شما سرد است.

اگر رنگ پوست شما سبزه روشن است بهتر است تا می‌توایند از رنگ موهایی با رنگ قهوه‌ای و بلوند روشن استفاده کنید.

اگر دارای پوستی تیره و یا به عبارتی سبزه تیره هستید بهتر است که رنگ موی خود را نسکافه‌ای انتخاب کنید.

باید بدانید که اگر بتوانید بهترین رنگ مو را کتناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید می‌توایند زیبایی خود را دوچندان کنید.

پوست سبزه و بدن سفید

 

اگر از جمله افرادی هستید که پوست صورت سبزه‌ای دارید اما پوست بدنتان سفید و روشن است بهتر است از رنگ مو قهوه‌ای با هایلایت روشن استفاده کنید. اما اگر رنگ بدنتان نیز گرم است و تیره می‌باشد بهتر است که به سراغ رنگ‌های شکلاتی و فندقی بروید زیرا می‌توانید زیبایی بی نظیری پیدا کنید.

رنگ چشم‌ها برای پوست سبزه

اگر جز افرادی سبزه‌ای هستید که دارای چشمانی سیاه هستید می توانید از رنگ پر کلاغی نیز استفاده کنید. اما اگر دارای پوستی تیره و چشمانی قهوه‌ای هستید می‌توانید موها و ابروهای خود را قهوه‌ای کنید.

مطالب جدید نوشته شده توسط توترنگ:

خوابیدن با موی خیس دارای چه عوارضی است؟

با این مواد غذایی جذاب می‌شوید

روش‌هایی طلایی برای سفید کردن دندان

چه هدیه‌ای زنان را خوشحال می‌کند؟

دیدگاهتان را بنویسید