نکات بسیار مهم در مورد ریمل

Mascara. Closeup Of Beautiful Young Woman Face With Beauty Makeup, Fresh Soft Skin And Long Black Thick Eyelashes Applying Mascara With Cosmetic Brush. Make-up And Cosmetics Concept. High Resolution

نکات ضروری در مورد ریمل و نحوه ریمل زدن، با توترنگ همراه باشید.

نکاتی کلیدی در رابطه با ریمل

ریمل یکی از لوازم آرایشی‌های محبوب خانم‌ها می باشد. خانم‌ها همیشه در تلاش هتند تا بسیار زیباتر از آنچه هستند دیده شوند، رژلب، خط چشم و ریمل تقریبا جز پرطرفدار ترین لوازم آرایشی می‌باشد که اکثر خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. یکی از مهم ترین قسمت های صورت که نقشی اساسی دارد چشم‌ها می‌باشد در واقع آرایش چشم‌ها بسیار کاربردی و مهم می‌باشد. با یک آرایش چشم صحیح و طبیعی می توانید زیبایی بیشتری به خود ببخشید و جذابیت صورت خود را بیشتر کنید. در واقع شناخت نوع فرم صورت بسیار مهم می باشد. بعضی اوقات هستند کسانی که دارای مژه های بسیار زیبایی هستند به طوریکه تنها با یک ریمل ساده می‌توانند بسیار زیبا به نظر آیند و جذابیت چشم های خود را بیشتر کنند. . امروز هم می خواهیم برویم سراغ همین قسمت از آرایش صورت یعنی استفاده از ریمل. انتخاب نوع ریمل علاوه بر جنس و کیفیت، به برس ریمل نیز بستگی دارد. در این مقاله با هم نکات ضروری در مورد ریمل و نحوه ریمل زدن را یاد می گیریم.

استفاده روزانه ریمل

ریمل های حجم دهنده و یا بلند کننده برای استفاده روزانه ایده آل ترین پیشنهاد هستند. ریمل های ضد آب خیلی برای استفاده روزانه توصیه نمی شوند زیرا سنگین هستند و پس از مدتی مژه را خشک کرده و به مرور زمان باعث ریزش مژه می شوند.

موقعیت های خاص

برای موقعیت هایی مثل عروسی، مهمانی و… از ریمل هایی استفاده کن که دو خاصیت دارد، مثلا هم حجم دهنده هستند و هم بلند کننده.

تابستان و تفریح

ریمل های رنگی بهترین گزینه برای زمانی هستند که به اصطلاح می خواهی خوش بگذرانی، زیرا کمی شادی و شیطنت را به چهره اضافه می‌ کنند. صورتی، بنفش و حتی آبی پیشنهاد خوبی برای آرایش های ترندی این فصل است.

ریمل های حجم دهنده، دارای فیبر هایی هستند که به مژه می ‌چسبد و باعث حجیم شدن آن ها می شود.

ریمل های افزایش دهنده طول مژه، دارای سیلیکون هستند و باعث می شود بلندتر به نظر برسد.

– ریمل های فر کننده، دارای پلیمر هایی هستند که باعث حالت گرفتن بهتر مژه ها می شوند. اگر مژه های بلندی داری از این ریمل استفاده کن، زیرا باعث می شود علاوه بر خوش حالت تر شدن مژه، چشم هایت باز و جذاب تر نشان داده شود.

  مدل ریمل زدن

باید بلد باشم که با توجه به آرایشی چه نوع ریملی بزنیم به عنوان مثال اگر آرایش چشم اسموکی یا تمرکزش روی کشیدگی و حالت دادن به چشم هاست باید بیشترین تمرکز ریمل روی گوشه های خارجی مژه ها باشد و هنگام ریمل زدن، مژه های این قسمت را به سمت بیرون حالت بدهی. اما اگر یک آرایش فانتزی و بامزه کردی شاید کمی فرمژه و استفاده از یک ریملی که مژه هایت را از هم جدا و حالت دار می کند مناسب باشد و چشم هایت را با نمک و جذاب کند.

نکته: برخی از افراد می گویند پس از زدن لایه اول ریمل و قبل از زدن لایه دوم، کمی پودر بچه روی مژه ها بزن. این یک ترفند برای حجم دار شدن مژه است. اما باید بدانی که به طور کلی استفاده از پودر بچه در آرایش صورت توصیه نمی شود و می توانی به جای آن از پودر های آرایشی مثل پودر فیکس استفاده کنی ولی در هر صورت باید با احتیاط این کار را انجام بدهی که پودر داخل چشمانت نرود و مثال عینی برای ضرب المثل “آمدیم ابرویش را درست کنیم، زدیم چشمش را هم کور کردیم” نشوی.

این نکته های ساده را هنگام ریمل زدن رعایت کن، آنوقت می بینی که چقدر در نوع آرایشت تغییر ایجاد می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید