طالع بینی طنز هفته (متولدین ۲۷ مرداد تا ۲ شهریور)

حسام حیدری(روزنامه طنز بی قانون)

زن متولد این هفته:
زنی جسور، آینده‌نگر و مهربان که به گرفتن رژیم لاغری اعتیاد دارد و هر چقدر هم که لاغر شود، رژیم گرفتن را رها نمی‌کند. او ترکیبی است از لطافت و سرسختی که به سین نکردن پیام‌هایش عادت دارد و در اکثر مواقع دلش برای یکی تنگ است.
در قصه زندگی، او نه شنگول و منگول است که قربانی شود و نه مامان‌بزی که دست به خشونت بزند، او همسرِ آقا گرگه است که وقتی می‌بیند شوهرش بدون غذا و با شکم پر از سنگ به خانه برگشته، او را نوازش می‌کند و کمکش می‌کند که از شکست‌هایش پلی بسازد برای موفقیت‌های آینده: برای خوردنِ کدو قِل‌قله‌زن. اگر وسیله خانه باشد؛ یک رنده دستی است که لبه تیغه‌اش تیز است و هر دفعه دست کسی که باهاش رنده می‌کند را می‌بُرد اما دسته قرمزش به آشپزخانه ظاهر جذابی داده است.
وقتی کار بَدی انجام می‌دهد با تماشای اجباری سریال‌های تلویزیون، خودش را تنبیه می‌کند ولی اگر بخواهد از خودش انتقام بگیرد به کنسرت حامد همایون می‌رود. زن متولد این هفته، برای حل کردن مشکلات روشی شخصی دارد. او برای گرفتن حقوق عقب‌مانده‌اش داد و فریاد راه نمی‌اندازد بلکه طرفدار جنگ نرم است. خیلی نرم، عکس هیزبازی‌های رییس و بیرون رفتن‌های او با منشی سوگولی‌اش را می‌گیرد و ارسال می‌کند برای همسر رییس. با زن متولد این هفته در نیفتید. او حوصله‌اش زیاد است. دور رینگ انقدر رقص پا می‌کند تا کلافه شوید و بعد با فشار یک انگشت شما را نقش زمین می‌کند.

مرد متولد این هفته:
مردی سر‌به‌زیر، مهربان و کمی تنبل که در پیامک و تلگرام به جای عبارت «بعدا بهت زنگ می‌زنم» از مخفف «ببز» استفاده می‌کند و با زمانی که ذخیره می‌کند؛ دو غلت دیگر روی تخت می‌زند. به ترمز کردن در اتوبان و نگاه کردن به تصادفات لاین کناری و تشخیص دادن مقصر بسیار علاقه‌مند است و از این کار برای تمدد اعصاب و کسب آمادگی روحی و روانی استفاده می‌کند. او هدفی در زندگی ندارد. زندگی را برای زندگی کردن دوست دارد و برای چیزی برنامه‌ریزی نمی‌کند ولی وقتی تو کاری بیفتد تا زمانی که تهش را در نیاورد بی‌خیال نمی‌شود. درست مثل آن‌هایی که در عروسی هرچی تعارف‌شان می‌کنی نمی‌رقصند ولی وقتی پا شدند، تا یک دور رقص همه شهرها و اقوام کشور را دوره نکنند به صندلی‌شان برنمی‌گردند. در نوجوانی همیشه دوست داشته موهایش را بلند کند و از پشت ببندد. بعدها با دیدن واکی‌بایاشی به کلاه لبه‌دار و چتری نیز علاقه‌مند شده اما هیچ‌گاه به آرزوی داشتن کش مو نرسیده است. در سر کار گذاشتن دیگران یکی از بهترین‌ها است و انقدر خوب خالی می‌بندد که گاهی خودش هم باور می‌کند. یک حالتی از بی‌خیالی بر او مستولی شده که سخت می‌شود توصیفش کرد و یا نظیرش را در جای دیگری مشاهده کرد. بی‌توجهی‌ای که به دنیا می‌کند از صد تا فحش بدتر است. برای همه کارها آسان‌ترین روش را انتخاب می‌کند و برای تربیت بچه از متدی قدیمی به نام «میدم هاپو بخوردتا» استفاده می‌کند که بسیار تاثیرگذار است.

اگر از متولدان این هفته هستید:
تولدتان مبارک. با توجه به وضع اقتصادی موجود حتما کادوی تولدتان را به دلار دریافت کنید و اگر کسی کادو نداد فحشش بدهید که حداقل دلتان خنک شود. مواظب خودتان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید