سایه چشم خود را به لاک تبدیل کنید

می دانستید می توانید از سایه چشم برای ایجاد رنگ جدید در لاک استفاده کنید؟ با توترنگ همراه باشید.

لاک یکی از محبوب ترین لوازم زیبایی به شمار می رود که حتی دیدن آن هم هیجان را در وجود من به شخصه به وجود می آورد. تقریباً تمام ما خانم ها بخش قابل توجهی از میز لوازم آرایشی یا قفسه آن را به انواع لاک ها اختصاص داده ایم ولی با این حال با دیدن لاک های رنگارنگ و متنوع پشت ویترین فروشگاه ها یا قفسه داروخانه ها پا هایمان سست می شود و سر آخر اگر نتوانیم خود را کنترل کنیم با حداقل سه مدل لاک جدید به راه خود ادامه می دهیم. با این وجود گاهی دلت می خواهد یک تنوع جدید در لاک های معمول خود به وجود بیاوری. شاید اولین چیزی که به نظرت برسد امتحان یک مدل طراحی جدید است ولی کار های هیجان انگیز تری هم می توان برای راضی کردن این حس تنوع طلبی انجام دهی یا گاهی شدید به دنبال یک رنگ خاص از لاک می گردی ولی انگار از کلیه فروشگاه ها پاک شده است و گشتن دنبالش بی فایده خواهد بود به ویژه زمانی که پای چند رنگ هیجان انگیز از سایه چشم در میان باشد که خیلی وقت است به سراغش نرفته ای و این طور که معلوم است در آینده نیز کاربردی برایت نخواهد داشت. ایده ی شگفت انگیزی به ذهنت رسیده است؟ درست حدس زدی!
بله! در این مقاله می خواهم نحوه درست کردن لاک های هیجان انگیز به کمک پالت های غیر قابل استفاده سایه چشم را به تو یاد دهم پس با توترنگ تا پایان این مقاله همراه باش تا بدانی چطور می توان از دل یک سایه چشم خوش رنگ یک لاک هیجان انگیز تولید کرد.

همین ابتدا لازم است یک پرانتز باز کنم که لاک نیز مانند هر لوازم آرایشی یا محصول مراقبت از پوست یا مو تاریخ انقضا دارد. توصیه می شود یک لاک را حداکثر دو سال پس از اولین استفاده جایگزین کنی.
این داستان در مورد سایه های چشم نیز صدق می کند و بهترین زمان استفاده یک سال است.

چگونه با سایه چشم در منزل لاک درست کنیم؟

با وجود تنوع رنگ در لاک ها، گاهی اوقات در جستجوی رنگی خاص و منحصر به فرد هستیم که از قضا هر چه می گردی نمی توانی آن را پیدا کنی. در چنین مواقعی، می توانی برای رنگ لاک محبوب خود، از سایه چشم ات کمک بگیری. برای این کار تنها به براق کننده ناخن و سایه چشم نیاز داری.

  • سایه چشم مورد علاقه ات را کاملا پودر کن. برای خرد کردن سایه چشم، می توانی آن را داخل یک کیسه قرار دهی و با کمک قاشق، آن را کاملا پودر کنی؛
  • آن را با کمک یک قیف کاغذی کوچک داخل براق کننده ناخن بریز و به خوبی تکان بده؛
  • اگر غلظت لاک زیاد بود، مقدار برق ناخن را بیشتر کن و اگر رنگ مورد نظرت مات بود، بعد از لاک زدن از “Top Coat” یا تثبیت کننده استفاده کن.
  • با این روش ساده، لاک مخصوص به خودت را خواهی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید