ریمل‌های خشک شده را دوباره استفاده کنید

اگر تعداد زیادی ریمل خشک شده دارید، روش‌های ما را امتحان کنید.

ریمل های خشک شده را چگونه دوباره استفاده کنیم؟

همه ما تجربه خشک شدن ریمیل هایمان را داریم، خشک شدن ریمل ها خیلی زودتر از تمام شدن تاریخ انقضا آن ها رخ می‌دهد. این نکته را نباید از یاد ببرید که تاریخ مصرف لوازم آرایش بسیار مهم هستند و هرگز نباید از لوازم آرایشی که تاریخ آن تمام شده است، استفاده کنید. استفاده نکردن از مواد تاریخ گذشته تنها محدود به ریمل نمی وشد بلکه رژلب که از طریق دهان جذب بدن می شود، کرم و لوازم پوستی که جذب می شوند نیز بسیار حائز اهمیت است. اما در مورد ریمل ها خیلی از زمان ها هنوز تاریخ مصرف دارند ولی از آن ها استفاده نشده و خشک شده‌اند. یکی از علت های خشک شدن ریمیل می تواند حرکت دادن برس آن به صورت متوالی می باشد شما با این کار هوا وارد محفظه ریمل خود می کنید و باعث خشکی ریمل خود می شوید بهتر است انجام این کار را ترک کنید.

یکی دیگر از دلایل خشک شدن ریمل استفاده نکردن از آن می تواند باشد که باعث خشک شدن و از دست دادن کیفیت آن می‌شود. یکی از راه‌های کلیدی برای سالم ماندن لوازم آرایشی نگه داری آن ها در یخچال می‌باشد، بهترین دما را برای لوازم آرایشی دارد.

راه کارهای طلایی برای استفاده مجدد از ریمل

می توانید چند قطه چای سیاه یا سبز گرم را داخل محفظه ریمل ریخته و آن را تکان دهید و اجازه دهید تا یک روز به حالت سر و ته بماند و بعد از سپری شدن یک روز از آن استفاده کنید. چای به این دلیل بهترین انتخاب برای ریمل خشک شده می باشد به دلیل اینکه خاصیت ضدعفونی کننده دارد و همچنین بهترین مایع برای نرم کردن ریمل می باشد.

اگر احساس می کنید ریملتان خشک تر از آن است که با چای به حالت اول برگردد می توانید از روغن زیتون استفاده کنید. چند قطره روغن زیتون با سرنگ به آن تزریق کنید و چندین بار برس را داخلش تکان دهید.

مقالات مرتبط:  نکات بسیار مهم در مورد ریمل

ماده‌ای دیگری که می تواند به خشک بودن ریمل شما کمک کند استفاده از روغن‌های مخصوص رویش مژه و ابرو می باشدو این روغن ها قابل خریداری هستند اما باید مطمعن شوید که بهداشتی هستند. می توانید چند قطره از این روغن‌ها را استفاده کنید تا ریمل خود را از حالت خشکی در بیاورید. اگر برای برطرف کردن خشکی ریمل خود از روغن های بهداشتی استفاده کردید بهتر است که هنگام مصرف آن را تا ته به مژه های خود نزنید چون ممکن است باعث سوزش شود.

یکی دیگر از روش های استفاده از ریمل خشک شده این می باشد که ظرف ریمل را برای چند دقیق در ظرف آب گرم قرار دهید و سپس چند قطره از مایعی که لنزهای جشم در آن نگه داری مشود در آن بریزید، ریمل را خوب تکان دهید و اجازه دهید ۲۴ ساعت بماند و بعد از آن از ریمل خود استفاده کنید.

مطالب جدید نوشته شده توسط توترنگ:

جدیدترین طرح های ناخن برای پاییز امسال

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید