رقص روی شیشه/ خواننده های مطرح در سریال ویژه شبکه خانگی (بخش دوم)

در حالیکه فصل دوم «ساخت ایران» در حال پخش در شبکه نمایش خانگیست، چند سریال دیگر نیز در حال تصویربرداری و پیش تولید برای این مدیوم هستند. در این قسمت از پرونده اختصاصی توترنگ نگاهی داریم به سریال رقص روی شیشه، سریال جدید در دست ساخت برای شبکه نمایش خانگی:

« رقص روی شیشه» توسط مهدی گلستانه تهیه کننده سریال «عاشقانه» ساخته می شود.

گلستانه کارگردان و تهیه‌کننده سینما، درباره جدیدترین فعالیت خود گفت: «رقص روی شیشه» قصه ی جذابی دارد که نویسندگی آن را ابوالفضل کاهانی برعهده دارد.

وی افزود: این سریال حداقل در ۲۶ قسمت برای شبکه نمایش خانگی تولید می شود.

این کارگردان و تهیه‌کننده توضیح داد: کارگردانی و تهیه کنندگی این اثر را خودم به عهده دارم و همزمان با نگارش قسمت های مختلف فیلمنامه در حال انتخاب بازیگران هستیم تا به زودی فیلمبرداری را آغاز کرده و بلافاصله پس از آماده شدن در شبکه نمایش خانگی توزیع کنیم. لوکیشن اصلی این سریال در تهران است اما بخشی را در خارج از کشور و یک بخش کوچکی را در شمال یا جنوب کشور فیلمبرداری می کنیم.

گلستانه با اشاره به موضوع این اثر و شباهت آن به سریال «عاشقانه» گفت: «رقص روی شیشه» یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت، در ستایش خانواده و به لحاظ تعداد کاراکتر با «عاشقانه» متفاوت است زیرا چهره های سینمایی بیشتری در این سریال حضور خواهند داشت. به طور کلی تولید سریال برای شبکه نمایش خانگی نیازمند استفاده از بازیگران چهره است با این حال ۲ بازیگر تازه کار نیز در «رقص روی شیشه» به ایفای نقش می پردازند.

وی درپایان درباره ساخت فصل دوم «عاشقانه» اظهار کرد: اگر من به عنوان مالک مادی این سریال به همراه نویسندگان این اثر به عنوان مالکان معنوی آن به فیلمنامه درخوری برسیم، فصل دوم این سریال را تولید می کنیم زیرا توقع مخاطب در آن حوزه بالا رفته و ما نمی توانیم کار را دست پایین بگیریم.

اما بشنوید از انتخاب بازیگران اصلی سریال شبکه نمایش خانگی «رقص روی شیشه» که پس از بهرام رادان ، مهتاب کرامتی به عنوان بازیگر نقش اصلی زن این سریال انتخاب شد. این اولین تجربه مهتاب کرامتی در شبکه نمایش خانگی خواهد بود. مهتاب کرامتی پیش از این در فیلم‌هایی مانند رستگاری در بیست و هشت دقیقه، آدم کش و عصر یخبندان به‌عنوان نقش اصلی با بهرام رادان هم‌بازی بوده است. همچنین فرزاد فرزین که قرار است ترانه ای برای تیتراژ این سریال بخواند هم از بازیگران اصلی این کار است. همچنین حامد کمیلی جدیدترین بازیگری است که به این کار پیوسته است.

سریال شبکه نمایش خانگی «رقص روی شیشه» علاوه‌بر بازیگران یاد شده، امیر آقایی، میترا حجار، مهرداد صدیقیان و بیتا فرهی را هم خواهد داشت. این سریال که قرار است با موضوع مهاجرت در بیست و شش قسمت تولید شود، چندین خواننده‌ی متفاوت برای تیتراژ قسمت های مختلفش خواهد داشت.

١٠خواننده در یک سریال
بنا برا اخبار اعلام شده، ١٠ خواننده مطرح در این سریال حضور خواهند داشت. خوانندگانی چون فرزاد فرزین، بابک جهانبخش، محمدعلیزاده، رضا صادقی، مهدی یغمایی، هوروش بند، محمدزندوکیلی، رضا بهرام، انوش تقوی و یاسر بختیاری( یاس) که هرکدام جزو محبوب‌ترین‌های عرصه موسیقی هستند.

درباره حضور خوانندگان مختلف نکته مهم این‌ است که یاس که هیچ‌وقت برای دریافت مجوز رسمی اقدام نکرده، آیا برای حضور در این سریال مشکل نخواهد داشت؟ آیا مهدی گلستانه مجوزهای لازم برای استفاده از موسیقی او را دریافت کرده است؟ اصلا آیا او و سایر خوانندگان ممکن است مانند فرزاد فرزین در این سریال بازی کنند یا فقط خواننده تیتراژ خواهند بود؟ این ابهامات تا چندی دیگر حل خواهند شد.

عوامل این مجموعه عبارتند از:

تهیه کننده: پیمان جعفری، کارگردان: مهدی گلستانه، مجری طرح: مانترا فیلم تابا، سرمایه گذاران: مهرداد امیررضوانی – مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: آنیتا جواهرچی، مدیر تولید: فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراح لوگو: محمد روح الامین، عکاس: حبیب مجیدی، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

مطالب جدید در توترنگ: 
چرا نهنگ آبی فریدون جیرانی آنچنان که باید مخاطب جذب نکرد؟

دیدگاهتان را بنویسید