راز خوش عکس بودن

اگر می خواهید بهترین چهره در عکس های خود داشته باشید با توترنگ همراه باشید.

راز خوش عکس بودن

خوش عکس شدن یکی از تمایلاتی است که همه افراد به آن علاقه دارند. در اینجا با یکدیگر بعضی از رازهای خوش عکس بودن را بررسی می کنیم. عکس گرفتن به نوعی جزو جدا نشدنی از زندگی همه ما به شمار می رود. به هر مکان یا جای جدید که می رویم یا هر بار که با دستان خود دور هم جمع می شویم شاید اولین کاری که انجام می شود عکس گرفتن باشد. بی شک همه ما خانم ها دوست داریم که بهترین خود را همیشه داشته باشیم و حضور یافتن در عکس هم از این قاعده مستثنا نیست. همه ما یک سری افراد را در کنار خود داریم که از آن ها به عنوان افراد خوش عکس یاد می کنیم؛ بار ها شنیده ای یا حتی با خودت فکر کرده ای که فلان شخص چقدر خوش عکس است! در هر شرایطی و با هر استایلی که عکس می گیرد زیبا و جذاب دیده می شود. جالب است بدانی که خوشبختانه خوش عکس بودن اکتسابی است و با رعایت یک سری راهکار ها و ترفند ها می توانی تو هم به جمع این گونه افراد بپیوندی؛ برخی از این ترفند ها شخصی است که نسبت به چهره، فرم اندام یا سبکی که می پسندی، آن ها را انتخاب می کنی در حالی که برخی از آن ها کلی هستند و هرکسی می تواند در هر مکان یا ساعتی از شبانه روز از آن ها استفاده کند. به همین منظور در این مقاله می خواهم یکی از مهم ترین راز های خوش عکسی را با تو در میان بگذارم که از قضا جزو دسته دوم قرار می گیرد پس اگر تو هم کنجکاو شدی که این راز خوش عکسی چیست با توترنگ تا پایان این مقاله همراه باش تا دفعه بعد که مقابل دوربین عکاسی یا موبایل قرار گرفتی بدانی چه کار لازم است انجام دهی تا بهترین خود را ثبت کنی.

سمت چپ بهترین زاویه برای عکس گرفتن

همان طور که پیش تر نیز گفتم ثبت لحظه ها به بهترین نحو ممکن، برای اکثر ما مهم است و از آن جایی که عکس ها علاوه بر ظاهر، نشان دهنده روحیه و شخصیت ما نیز هستند، همیشه به دنبال راهکارهایی برای خوش عکس بودن هستیم. نکات بسیار زیادی برای نمایش ظاهری جذاب در عکس ها وجود دارد که اکثراً به مرور و بر اثر تجربه، آن ها را در مورد خود کشف می کنیم اما مهم ترین نکته برای عکاسی، جهت قرار گرفتن صورت است. بنا به تحقیقات انجام شده، سمت چپ صورت، بهترین جهت برای عکاسی به شمار می رود. از آن جایی که سمت راست مغز با احساسات در ارتباط بوده و عملکرد سمت چپ بدن را کنترل می کند، این سمت از صورت نسبت به سمت مخالف بیشتر بیانگر احساسات خواهد بود به همین دلیل است که عکس هایی که از سمت چپ صورت گرفته می شوند، جذاب تر و چشمگیر تر هستند.

دفعه بعد که خواستی مقابل دوربین قرار بگیری سمت چپ صورتت را به سمت آن قرار بده تا بتوانی تفاوت را متوجه شوی.

نظرت در مورد راهکاری که در این مقاله برای خوش عکس بودن ارائه شد چیست؟ تا به حال به این نکته توجه کرده بودی یا برای اولین بار بود که متوجه آن می شدی؟ تو معمولاً در عکس ها تمام رخ قرار می گیری، سه رخ یا نیم رخ و چرا این جهت از صورتت را بیشتر می پسندی؟ تو چه راهکار های دیگری را می شناسی که به خوش عکس بودن تو کمک می کند؟ نظرات و تجربیاتت را در این باره با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

دیدگاهتان را بنویسید