درگیری لفظی حسین کعبی و خداداد؛ تو برو زیر ابرویت را بردار!!

به گزارش مجله خبری توترنگ حسین کعبی؛ کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به صحبت‌های اخیر خداداد عزیزی که گفته بود جواب بازیکنی را که زیر ابرو بر‌می‌دارد،‌ نمی‌دهد، خاطر نشان کرد: اولاً باید بگویم که من نمی‌خواهم اسمی از شخص خاصی در این مصاحبه بیاورم و اگر فردی می‌خواهد در مورد من صحبت کند، جرأت داشته باشد و مستقیم صحبت کند.

وی اظهار داشت: من اگر هم زیرابرو برمی‌دارم، اما با احساسات مردم بازی نمی‌کنم، به مردم در استادیوم‌ها فحش نمی‌دهم و ۸۰۰ میلیون پول بیت‌المال را نمی‌خورم. سعی می‌کنم نان حلال به خانه ببرم و این موضوع برایم مهم است. من خوشحال می‌شوم که زبان بعضی‌ها باز شود و در مورد من حرف بزنند، این افراد می‌خواهند مرا محو کنند، ولی مادر نزاییده که کسی بخواهد مرا از این فوتبال محو کند.

مدافع – هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنین تصریح کرد: یک نفر در رختکن به من می‌‌گفت تو چطور ۹۷ بازی ملی داری ولی من ۴۰ بازی ملی دارم؟! من هم در جواب گفتم که من ۹۷ بازی ملی انجام دادم، چون یک فوتبالیست قوی بودم و همه مربیان هم قبولم داشتند.

آقایان گفته‌اند من، مبعلی، علوی، بداوی و کاملی‌مفرد به برانکو پول می‌دادیم تا برای تیم ملی بازی کنیم در صورتی که خیلی‌ها واقعیت‌ها را می‌دانند و نیازی نیست توضیح بدهم. آقایان هر کجا که دوست داشته باشند با آنها رودررو می‌شوم.

بازیکن پیشین تیم ملی یادآور شد: ۲۰ سال پیش یک گل زدند که مردم خوشحال شدند، ولی ۲۰ سال است که در شهرهای مختلف به مردم فحش می‌دهند و بی‌احترامی می‌کنند. آیا اتفاقات اهواز یادتان رفته است؟

آیا اتفاقات مشهد را فراموش کرده‌اید؟ خودتان دیدید که همین دو هفته پیش چه رفتاری با هواداران سپیدرود داشتند. آن تک‌به‌تک برابر استرالیا را یک بچه هفت ساله هم می‌توانست تبدیل به گل کند و البته مهم‌تر از همه این است که یک بازیکن یا مربی بداند که چگونه در زمین یا روی نیمکت رفتار کند.

کعبی خاطرنشان کرد: بهتر است آقایان به این و آن در مورد من پیغام ندهند و هر جا که دوست داشته باشند با من مستقیم صحبت کنند. در همین بازی در دقیقه ۱۳ توسط هواداران تشویق شدم و مردم رشت هم نامه دادند که به تیم برگردم. شما فکر می‌کنید چرا این اتفاقات در مورد من افتاد؟ چرا هواداران علی کریمی را دوست دارند؟

آقایان حتی به دو همبازی من که جزو بزرگان فوتبال ایران هستند هم تهمت زدند که بهتر است زیاد در موردش حرف نزنم. من دوست ندارم این مسائل ادامه داشته باشد، ولی کسی نمی‌تواند در مورد من حرف بزند. اگر از من آتو دارند رو کنند که اتفاقاً خیلی خوشحال می‌شوم.

خداداد عزیزی: بعضی‌ها باید در مورد لوازم آرایش صحبت کنند نه فوتبال!

از طرفی خداداد عزیزی در خصوص اظهارات حسین کعبی مبنی بر اینکه یک بچه ۷ ساله هم صحنه تک به تک بازی با استرالیا را گل می‌کرد، گفت: همین اول بگویم اسمی از این آقایی که در مصاحبه آوردید از من نیاورید چون بزرگ می‌شود. یکسری افراد به تازگی پیدا شدند که با مصاحبه کردن در مورد افرادی مثل من خودشان را بزرگ می‌کنند.

عزیزی تاکید کرد: من نیازی ندارم در مورد گل به استرالیا توضیح دهم. آن جمعیتی که به خیابان ریخته بود خودشان می‌دانند که من چه کاری انجام دادم که آن هم برای این مردم وظیفه‌ام بوده است. قد و قواره یک عده همین است که بخواهند در مورد بزرگان صحبت کنند ولی من می‌دانم از چه می‌سوزند. به این نفرات توصیه می‌کنم به جای مصاحبه کردن در مورد من زیر ابروی خود را بردارند.

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: شاید یک عده ندانند که من خداداد عزیزی در این فوتبال چه کار کردم اما با ۴۰ بازی ملی مرد سال آسیا شدم و با همان یک گل ملی که دوستان می‌گویند اولین ایرانی بودم که در آسیا به عنوان بهترین بازیکن جام ملت‌ها انتخاب شدم. یک دوره در جام جهانی فوتبال بازی کردم و در سه قاره توانستم فوتبال بازی کنم.

بعضی‌ آقایان را با ۱۰۰ بازی ملی حتی بچه محله‌هایشان نمی‌شناسند. طرف هر سال می‌خواست به لیورپول یا منچستریونایتد برود ولی سر از لیگ «۲» درآورد. با همه این شرایط یادتان باشد تا روز آخر زندگی‌ام زیرابروهایم را برنمی‌دارم. زمانی بود که مردها سبیل می‌گذاشتند و خالکوبی می‌کردند اما ترکیب خالکوبی و زیر ابرو را در فوتبالیست ایرانی نفهمیدم.

وی در پایان گفت:از قول من بنویس، کوچولو،پسر جان! در مورد من بزرگان فوتبال ایران، مثل مهاجرانی،پروین، روشن، قلعه‌نویی، کریمی و … حرف می‌زنند،آنها سطح فوتبال من را می‌دانند ولی شمایی که تخصصت در مورد رژ لب، ریمل و لوازم آرایش است در مورد فوتبال صحبت نکن!اگر ۲۰۰ بازی ملی‌ هم داشته باشی بچه‌محل‌هایت هم تو را نمی‌شناسند، این را یادت باشد.

مطالب جدید در توترنگ:
 چرا نهنگ آبی فریدون جیرانی آنچنان که باید مخاطب جذب نکرد؟

دیدگاهتان را بنویسید