برای پر پشت کردن ابروهایتان این روش ها را از دست ندهید!

اگر به دنبال آن هستید که ابروهایی پرپشت داشته باشید این روش‌های خانگی را ازدست ندهید!با توترنگ همراه باشید.

برای پر پشت کردن ابروهایتان این روش ها را از دست ندهید!

داشتن ابروهایی پرپشت و خوش حالت به زیباتر شدن چهره شما کمک اساسی میکند. این نکته را در نظر داشته باشید که طبیعی بودن ابروها یکی از مهم‌ترین فاکتورهای زیبایی در صورت می‌باشد. امروزه روش‌های زیادی برای رشد موقت، تاتو و کاشت وجود دارد اما باور داشته باشید که هیچ کدام از روش‌ها به اندازه روش‌های طبیعی و خانگی کم هزینه و طبیعی نمی‌باشد. برخی از افراد هستند که حتی بعد از مدت زیادی که برخی از قسمت ای ابرو یشان مانند قسمت تاج، رشد مویی نداشته و خوش حالت نبوده، بعد از استفاده مداوم از روش های خانگی به ابرو های پر پشت و خوش حالتی رسیده اند؛ پس بهتر است ما نیز این روش‌ها را امتحان کنیم. در این مقاله در نظر داریم چندین روش برای پرپشت کردن ابروها در خانه را به شما آموزش دهیم.

داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت یکی از رازهای زیبایی صورت است. اهمیت ابروها در زیبایی ظاهری ما بسیار تاثیرگذار است. اما تحت تاثیر ناهماهنگی و یا عدم تعادل هورمون‌‌ها، کمبود مواد غذایی و کندن نامناسب موها، ابرو ها ۶ تا ۸ ماه زمان لازم است تا مو های ریخته شده دوباره رشد کنند و ابرو ها به حالت طبیعی خود بازگردند. با همه این تفاسیر متخصصین زیبایی ما را با راه ‌حل‌ های طبیعی و ساده ‌ای آشنا می‌کنند که تهیه آ‌ن‌ ها حتی در آشپزخانه هم به راحتی امکان ‌پذیر است. حالا در ادامه برخی از این روش ها را با هم بررسی می‌کنیم.

یکی از بهترین درمان‌های خانگی برای رشد ابرو ها استفاده از روغن کرچک است. روغن کرچک حاوی ترکیبات شیمیایی بسیار خاصی است که بسیار برای موی ابرو مفید واقع می‌شود. این روغن را به آرامی به مدت ۲ تا ۳ دقیقه روی هر یک ابرو ها ماساژ دهید و بگذارید یک شب تا صبح روی آن بماند. این کار را هر شب انجام دهید و صبح روز بعد با آب ولرم بشویید. اگر می‌خواهید آن را در طول روز انجام دهید، می توانید حدود نیم ساعت روغن را روی ابروهای خود بگذارید و سپس آن را بشویید.

راه حل بعدی که بسیار هم تاثیر گذار بوده استفاده از وازلین بر روی ابرو ها می‌باشد که باعث تقویت فولیکول‌ها و رویش مجدد مو های ابرو می‌شود.

یک روش خانگی موثر دیگر برای رشد ابرو و مژه استفاده از سورمه و یا روغن بادام و فندق است. ک عدد بادام یا فندق را روی حرارت بگذارید و بعد از سوختن آن را روی ابروهای خود قرار دهید.

آب پیاز هم  سرشار از سولفور، سلنیوم، مواد معدنی، ویتامین‌های بی و سی است که برای رشد مو سر و ابروها بسیار مناسب است. با استفاده از گوش پاک کن، آب پیاز را به ابرو‌ هایتان بمالید. آن را برای‌ یک ساعت روی ابرو ‌ها قرار دهید و سپس آن را با پنبه آغشته به آب سرد پاک کنید.

روش بعدی استفاده از ژل  گیاه آلوئه ورا می‌باشد. ژل میان برگ های آلوئه را را خارج کنید و آن را روی ابروهایتان ماساژ دهید تا به خوبی جذب شود. تاثیرات آلوئه‌ ورا برای کمک به درمان پوست و رشد بیشتر موها بسیار شگفت‌انگیز است.

در حین انجام این درمانهای خانگی باید این نکته را در نظر داشته باشید که بعضی از عادت‌های آرایشی غلط باعث آسیب رساندن به ابروهای شما می‌شود. . به عنوان مثال استفاده‌ بیش از حد از مواد آرایشی خصوصا مداد های ابرو با نام های غیر معتبر سرعت رشد ابرو‌ ها را کم می‌کند و احتمال داشتن ابروهای ضخیم را  کاهش می ‌دهد. استفاده از سایه ابرو انتخاب بهتری می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید